Kolonie Tortuga Strefa Rodzica

strefa rodzica

Kolonie konne dla najmłodszych

Prosimy o uważne zapoznanie się z ofertą,
warunkami uczestnictwa i regulaminem Klubu.

Kolonie mają charakter harcerski

DETOKS OD TELEFONÓW I INNYCH URZĄDZEŃ 🙂

Zmiany w umowie i wysokości opłat dotyczące promocji są wprowadzane ręcznie przez pracownika biura!

1. -5% PRZY ZAPISIE RODZEŃSTWA W TYM SAMYM TERMINIE :

2. ZNIŻKA PRZY REZERWACJI DWÓCH TURNUSÓW I WPŁACIE CAŁOŚCI
( turnusy powinny następować po sobie) :

3. DODATKOWE JAZDY PRZY REZERWACJI W DANYM TERMINIE :

informacje jak skorzystać z promocji znajdują się poniżej w FAQ(często zadawane pytania)


Płatność za wyjazd dokonywana jest w I lub II ratach.
Aby zarezerwować miejsce konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 50% wartości całego wyjazdu (kwota podstawowa za turnus + wybrane przez Państwa dodatki).
Płatność on-line jest możliwa przez system PayU tuż po dokonaniu rezerwacji lub przez link znajdujący się w mailu przesłanym tuż po dokonaniu rezerwacji.

  • Jeden turnus – 2000 zł
  • transport z i do Warszawy -300zł
  • dieta specjalna ( wegetariańska, wegańska, bezglutenowa, bezmleczna) – 210zł
  • pobyt między turnusami – 300zł
  • jazda dodatkowa – 80zł
  • jazda indywidualna – 160zł

Istnieje możliwość rozłożenia płatności za wyjazd na raty :
– dowolna ilość rat
- płatność ostatniej raty powinna być min. tydzień przed rozpoczęciem wyjazdu
– aby skorzystać z tej opcji należy skontaktować się z obsługą techniczną (tutaj) i opisać jaka wysokość raty będzie dla Państwa odpowiednia. Pracownik przygotuje harmonogram rat i prześle dodatkowe informacje.
– przy skorzystaniu z opcji rat nie ma możliwości skorzystania z promocji 3690 zł za dwa turnusy.
Jak działa promocja 5% 
Jak działa promocja 3690 zł za dwa turnusy?

Jak połączyć promocje?

Aby skorzystać z obu promocji 5% i 3690zł (za dwa turnusy), należy dokonać rezerwacji na dwoje dzieci w dwóch tych samych terminach ( każde dziecko jest zapisane na dwa turnusy). W zgłoszeniu, w wyznaczonych do tego miejscach należy oznaczyć, że biorą Państwo udział w obu promocjach. Następnie należy wpłacić na konto klubu kwotę 3690 za każde dziecko pomniejszoną o 5% (czyli 3505,50zł x 2 ). Bardzo prosimy aby w tytule przelewu było oznaczone za którego uczestnika jest dana wpłata, za który turnus i wyjazd
(np. “Jan Kowalski i Anna Kowalska, turnus I i II, Kolonie”
lub
“Jan Kowalski i Anna Kowalska, turnus IV i V, obóz”)

Czy otrzymam fakturę za wyjazd?
Czy jest możliwe opłacenie tylko transportu w jedną stronę?

Opłata za transport jest opłatą ryczałtową za transport, niezależnie czy jest w jedną stronę czy w obie.

Czy można przedłużyć turnus?

Tak, możliwe jest przedłużenie pobytu. Aby tego dokonać należy zarezerwować drugi termin i wybrać w dodatkach “pobyt między turnusami” . W sytuacji gdy obierają Państwo dziecko z obozu/kolonii tuż po zakończeniu pierwszego z terminów nie jest konieczne oznaczanie opcji “pobyt między turnusami”, ale konieczne jest dokonanie zgłoszenia na następny termin i wpłata przez link lub na konto Klubu.

Co należy ze sobą zabrać?

Naczynia harcerskie lub turystyczne : menażka (lub talerze na pierwsze i drugie danie), niezbędnik (sztućce) oraz kubek, bidon, śpiwór, jasiek, prześcieradło, przybory higieniczne, ręcznik do kąpieli i ręcznik do kąpieli w jeziorze, latarka, strój do jazdy konnej : obowiązkowy kask (jeździecki), dla skaczących przez przeszkody wskazana kamizelka ochronna, bacik (palcat), długie spodnie bez sztywnych szwów (dresowe, legginsy), kryte buty bez wystających elementów (kalosze, sznurowane adidasy), strój kąpielowy (buty ochronne wodne ), strój przeciwdeszczowy, buty turystyczne, ubrania na zmianę, ew. instrument i dobry humor, niewskazane zabieranie tabletów, laptopów, gier elektronicznych.

Czy można zabrać telefon itp.

Na kolonie nie ma możliwości zabierania ze sobą telefonu. Kontakt z uczestnikami będzie możliwy z telefonu Kadry (numer telefonu będzie podany przed rozpoczęciem turnusu). Prosimy nie przekazywać dzieciom urządzeń (telefon, tablet, smartwatch itd.), gdyż kolonie mają na celu odzwyczajenie dzieci od telefonów (itp.) oraz skupienie ich uwagi na koniach i innych atrakcjach związanych z przyrodą itd.

Wyjazd i powrót? Skąd? Kiedy?

Na obóz ruszamy pierwszego dnia wyjazdu(niedziela).
Wyjazd niedziela (pierwszy dzień turnusu) godz. 08.00 Warszawa, parking Pałacu Kultury i Nauki (od ul. Marszałkowskiej)
Przyjazd sobota (ostatni dzień turnusu) godz. 15.00 – 17.00 Warszawa , parking Pałacu Kultury i Nauki (od ul. Marszałkowskiej).
W przypadku transportu własnego prosimy o przyjazd o godzinie 13.00 pierwszego dnia turnusu i wyjazd o godzinie 10.00 ostatniego dnia turnusu.
Transport zorganizowany zmienia koszt obozu dodatkowo o 300 zł.
(opłata ryczałtowa za 1 osobę, niezależnie czy jest to podróż w jedną czy obie strony)
Informacje o transporcie są zawarte w umowie.
Dodatkowo, około tydzień przed wyjazdem, będziemy przesyłać informację o transporcie i innych przypomnieniach związanych z obozem.

Odwiedziny rodziców lub innych

Podczas koloniach nie ma odwiedzin rodziców i innych osób.

Czy jest na miejscu sklep?

Dzieci będą miały możliwość kupienia sobie picia lub słodyczy w sklepie. Uczestnicy mają zapewniony dostęp do dystrybutora wody pitnej (woda zimna, ciepła i gazowana), dlatego dobrze jest zabrać ze sobą bidon.

Czy uczestnicy mają wodę?

Uczestnicy mają zapewniony dostęp do dystrybutora wody pitnej (woda zimna, ciepła i gazowana), dlatego dobrze jest zabrać ze sobą bidon.

Ile kieszonkowego należy dać dzieciom?

Podczas wyjazdu dzieci będą mogły wydać pieniądze tylko w sklepie (słodycze, marchewki dla koni itd.). Za jazdy dodatkowe płatność jest możliwa tylko on-line, dlatego prosimy nie dawać dzieciom za dużo pieniędzy. Dodatkowo dzieci mają tendencję do gubienia rzeczy
(w tym pieniędzy) i znajdywania ich ostatniego dnia kolonii, dlatego aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, prosimy o przekazanie minimalnej kwoty potrzebnej na zaspokojenie dodatkowych potrzeb dziecka (słodycze 😉 )

Jak będziemy informowani o obozie na który się zapisaliśmy?

Wszystkie informacje są przekazywane drogą mailową. Przy zakończeniu zgłoszenia zostaje wysłany mail z informacją o dokonaniu rezerwacji, linkiem do płatności I raty i wszystkimi potrzebnymi dokumentami koniecznymi do pełnego zgłoszenia dziecka na obóz/kolonię.
Tuż przed wyjazdem zostanie przesłany mail przypominający o wyjeździe. Będzie się tam znajdowała informacja o transporcie (skąd, kiedy i jak). Zostaną też przesłane smsy w celu przypomnienia sprawdzenia skrzynki mailowej. Przed terminem każdej płatności zostanie wysłany automatyczny mail z systemu przypominający o dokonaniu płatności. W trakcie rozpoczęcia wyjazdu pracownik biura będzie wysyłał wiadomości sms w celu poinformowania rodziców gdzie znajduje się autokar i kiedy planowany jest przyjazd. Zostanie także wysłana informacja potwierdzająca przyjazd dzieci na bazę obozową/kolonijną. Uwaga! prosimy o sprawdzenie folderu spam i prosimy o dodanie adresu mailowego Klubu do zaufanych. Dzięki temu wiadomości będą trafiały od razu do skrzynki odbiorczej 🙂