Kadra


JJ – Jacek Jankowski

Współzałożyciel Klubu, Trener I Klasy, hodowca koni.

“Ten świat aż taki straszny wcale nie jest. Przestań mówić, że straciłeś już nadzieję. Najgorsze co cię może spotkać niestety, to cieple piwo i zimne kobiety.”
-Tomasz Szwed


Zuzanna Jankowska

Zawodniczka WKKW, Ujeżdzenie, Skoki, Trener I Klasy, egzaminator odznak jeździeckich PZJ, absolwentka studium Fizjoterapii Koni.
Ponad 20 letnie doświadczenie w szkoleniu jeźdźców w różnym wieku i na różnym stopniu umiejętności, poparte sukcesami. Wychowałam się z końmi, posiadam olbrzymie doświadczenie w pracy z końmi “problematycznymi”, po przejściach, trudnymi, po wyścigach, z narowami itp. Tym się fascynuję. Moją pasją jest porozumienie z koniem, zrozumienie go, zdiagnozowanie przyczyn jego zachowania.
Wyjaśnienie jeźdźcowi jak czytać te zachowania, w jaki sposób przekazywać informacje w drugą stronę.
Dzięki wiedzy i wyczuciu w dziedzinie psychologii, ogromny obszar w pracy z parą poświęcony jest jeźdźcowi – biorąc pod uwagę temperament, doświadczenia, fizjonomię obu – i jeźdźca i konia. Prowadzę kursy instruktorskie, szkolenia z dosiadu, lonżowania i pracy w ręku, obozy, konsultacje, seminaria jeździeckie.
Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje oraz znaleźć zrozumienie w sztuce jeździectwa i porozumienie ze koniem.
– Ujeżdzenie, Skoki, WKKW
– Konie młode
– KOREKTA KONI
– Konie po przejściach, z narowami
– Trening Par
– Kursy i szkolenia
– Indywidualne i Charyzmatyczne podejście

ig @zuzequilife

Łukasz Dutkiewicz

Trener II klasy jeździectwa, koordynator grup rekonstrukcyjnych


Agata Jankowska


Ania Rz.

Serce naszej stajni 😀


Marta Markowska

Zając


Kasia Cz.


Ania L.

Instruktor rekreacji ruchowej jazda konna i hipoterapia


Magda M.

Instruktor jazdy konnej i hipoterapii


Jan KK.

Jan 2K – Prawa ręka Szefa Konnego Przysposobienia Wojskowego Krakus


Nina M.

Z SJK Patataj związana od 2012 r. Prowadzę jazdy grupowe oraz indywidualne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Chętnie pomogę wam przełamać strach na pierwszej lonży, wyłapię i przepracuję błędy na ujeżdżalni, zabiorę w długo wyczekiwany teren, a najmłodszych  na magiczny spacerek do lasu. Do każdego kursanta podchodzę indywidualnie
– z cierpliwością, wyrozumiałością i energią. Stawiam na dbałość o konia oraz wszechstronny rozwój jeźdźca. 


Kadra PATATAJ Instruktorzy PATATAJ - Ludzie którzy tworzą naszą stajnię / Jazda konna, konie, kuce, obozy jeździeckie, sport

Magda B.

Konie to całe moje życie. Jeździć konno zaczęłam mając 10lat, i to właśnie w SJK Patataj, byłam jedną z pierwszych kursantek. To tu konie stały się największą pasją mojego życia. To właściciele SJK Patataj, nauczyli mnie wszystkiego od podstaw. Chętnie pracuję przy koniach jako wachmistrzyni, oraz jako instruktor jazdy konnej. Uwielbiam czepiać się szczegółów, aby korygować jeźdźca i wspierać go w postępach nauki jazdy. Zapraszam serdecznie.


Interesuje Cię JAZDA INDYWIDUALNA poza grafikiem?


Chcesz dołączyć do zespołu ? Napisz do nas“Konia nie obchodzi jak wiele o nim wiesz, dopóki nie wie jak bardzo na nim Ci zależy “.

Pat Parelli

Siedziba

UKS SJK PATATAJ
ul. Krótka 9
05-805 Kanie

Kontakt

tel. +48 518 444 204
e-mail patataj@patataj.com

Godziny pracy stajni:

poniedziałek – nieczynne
wt.-pt 13:00-22:00
sob. – nd. 7:00 – 19:00

Godziny pracy biura:

poniedziałek – nieczynne
wt.-pt 12:00-16:00
sob. 9:00 – 17:00
nd. – nieczynne