Dorośli i młodzież

Zapraszamy do zapisów on-line 🙂

Jazda konna dla dorosłych i młodzieży

Dla kogo:

Są to jazdy dla osób, które mają minimum 145 cm wzrostu. Zajęcia prowadzone są na konikach i koniach (140cm-170cm w kłębie). Posiadamy około 35 koni o posturze, charakterze i temperamencie dostosowanym do niemalże każdego jeźdźca. W naszej stajni funkcjonuje autorski system podziału jazd na poziomy zaawansowania. Poniżej przedstawiamy opis każdego z nich alby ułatwić wybór grupy.

Lonża – Osoby zupełnie początkujące zaczynają od lonży czyli jazdy na małym ogrodzonym kółku pod okiem instruktora.

Gr.1 – początkująca – nauka samodzielnego kłusa.

Gr. 2 średniozaawansowana – nauka samodzielnego galopu

Gr.3 zaawansowana – samodzielny galop.

Dla osób zaawansowanych czekają także grupy sportowe i tematyczne.

Kiedy i za ile:

Jazdy na koniach odbywają się przez cały tydzień (z wyjątkiem poniedziałków) . Od wtorku do piątku jazdy odbywają się od godziny 15:00 do godziny 21:30. W weekend jazdy trwają od 7:00 do 19:00 . Jazdy trwają 60 minut i poprzedzone są 30 lub 20 minutowym czyszczeniem i siodłaniem konia. Do każdej jazdy przydzielony jest odpowiedni poziom zaawansowania i cena. Warto sprawdzić  nasze grafiki i cenniki gdzie można dokładnie przyjrzeć się tym elementom. Grafiki dostępne są dla zarejestrowanych członków klubu w zakładce “zapisy on-line” . Zapraszamy do rejestracji 🙂 jest bezpłatna. Cenniki widoczne są w zakładce “cenniki”.

Gdzie :

Jazdy mogą odbywać się na ujeżdżalni lub w terenie. Posiadamy 4 oświetlone ujeżdżalnie o różnych wymiarach i przeznaczeniu. Jazda w terenie to wspaniały sprawdzian zdobytych wcześniej umiejętności oraz niesamowita przyjemność. Położenie naszej stajni, sprawia, że każdy teren będzie niesamowitym przeżyciem.


“Nie ma większej tajemnicy niż magiczna więź łącząca jeźdźca i konia”

– N.N.