Historia

HISTORIA

Nasz ośrodek działa na rynku od wielu już lat. Bliska obecność dużego miasta, jakim jest Warszawa, z roku na rok przyciąga do nas coraz więcej osób, które chcą w ciszy i spokoju odpocząć od miejskiego zgiełku.

Przez lata budowaliśmy naszą kadrę oraz zdobywaliśmy cenną wiedzę z zakresu hipologii. Nasze doświadczenie sprawia, że mamy wyjątkowe podejście do swoich podopiecznych. Nasze nastawienie i ciężka praca przekładają się natomiast na pozytywne usposobienia naszych podopiecznych.

Konie to wyjątkowo inteligentne zwierzęta, które w bardzo widoczny sposób manifestują swój charakter w kontaktach z ludźmi. Dlatego też tak ważne jest, aby opiekowali się nimi ludzie, którzy tak jak właśnie my, mają pasję do koni. Obserwujemy te zwierzęta od wielu lat i znamy dobrze wszystkie najważniejsze informacje na ich temat.

Rozwój naszego ośrodka dokonywał się przez długi czas, w trakcie którego stopniowo poszerzaliśmy naszą ofertę o nowe usługi. Dziś możemy się poszczycić nowocześnie prowadzonym pensjonatem dla koni oraz cieszącymi się dużą popularnością zajęciami z hipoterapii.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie najważniejsze informacje na temat prowadzonej przez nas stajni oraz opisy poszczególnych usług z oferty. Jednakże gdyby pojawiły się jakiekolwiek kwestie wymagające dodatkowego wyjaśnienia, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Z chęcią i cierpliwością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz pomożemy podjąć decyzję o rozpoczęciu swojej przygody ze światem koni.


Gdy zajrzymy w głąb wspaniałego, dzikiego serca konia, musimy żywić nadzieje, że znajdziemy tam nasze własne serce“.

– Nieznany