Hipoterapia

ZAJĘCIA MAŁY PARAOLIMPIJCZYK

Zajęcia odbywają się w czwartki od godziny 13:00 do godziny 19:45 . Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę i trwają po 30 min. Aby wziąć udział w zajęciach konieczne jest dostarczenie na pierwsze zajęcia karty kwalifikacyjnej ( w której lekarz musi ustosunkować się do możliwości udziału uczestnika w zajęciach). Jest to konieczne aby Hipoterapeuta miał pełen obraz stanu zdrowia osoby biorącej udział w zajęciach i dzięki temu mógł dopasować ćwiczenia indywidualnie do każdego uczestnika.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU PRUSZKÓW!

UWAGA!!! w terminach od 08.09.2022r. do 27.10.2022r. dostępna jest bezpłatna hipoterapia w ramach projektu Mały Paraolimpijczyk! W tych terminach Powiat Pruszków sfinansował zajęcia dla wszystkich mieszkańców Powiatu Pruszkowskiego! Aby skorzystać z promocji i mieć nieograniczoną możliwość zapisów na zajęcia Małego Paraolimpijczyka należy :

  • być członkiem klubu (aby zarejestrować w klubie swoje dziecko kliknij tutaj (klik ) aby zarejestrować siebie kliknij tutaj ( klik)
  • wysłać zgłoszenie na mail rezerwacje@patataj.com z informacją, że jest się mieszkańcem powiatu Pruszków i chce się skorzystać z darmowych zajęć.

    Do konta członkowskiego zostanie dodany specjalny karnet umożliwiający nieograniczone zapisy na zajęcia Mały Paraolimpijczyk przez cały okres promocji 🙂
    (po otrzymaniu zgłoszenia, pracownik biura prześle Państwu potwierdzenie na mail )

    Zapisów na zajęcia można dokonać poprzez zapisy on-line na naszej stronie :

HIPOTERAPIA – REHABILITACJA NA KONIU

Zapraszamy do współpracy w ramach rehabilitacji dzieci i młodzieży poprzez zajęcia hipoterapii, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów naszej szkoły.

Zajęcia z hipoterapii prowadzimy od 1990 roku. Podobnie jak pozostała część naszej działalności mają one charakter ciągłości w cyklu całorocznym lub semestralnymi wakacyjnym w zależności od potrzeb klientów. Zajęcia odbywają się w naszym środku w Kaniach koło Pruszkowa, natomiast hipoterapia w Warszawie i okolicach prowadzona jest w różnego rodzaju specjalistycznych ośrodkach terapeutycznych.

HIPOTERAPIA – KADRA I PROGRAM

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą w postaci instruktorów hipoterapii, odpowiednim sprzętem jeździeckim, dostosowanych do wymogów i charakteru prowadzonych zajęć, końmi odpowiednio przyuczonymi do hipoterapii jak również specjalistycznym transportem do przewozu koni, umożliwiającym dojazd do każdego miejsca na umówione zajęcia.

Realizowany przez nas program obejmuje bardzo szeroki zakres niepełnosprawności w każdym przedziale wiekowym (porażenie mózgowe, autyzm, upośledzenie umysłowe, osoby niewidome z upośledzeniem umysłowym, z dysfunkcją układu ruchowego, dystrofia mięśniowa, zaburzenie zachowania, niedosłuch,  itp.).

Hipoterapia jest prowadzona przez nas od wielu lat, mamy bardzo duże doświadczenie, zapraszamy na zajęcia.

Galeria zdjęć“Oczy konia są zwierciadłem jego duszy, studnią bez dna…”

-? Nieznany

Siedziba

UKS SJK PATATAJ
ul. Krótka 9
05-805 Kanie

Kontakt

tel. +48 518 444 204
e-mail patataj@patataj.com

Godziny pracy stajni:

poniedziałek – nieczynne
wt.-pt 13:00-22:00
sob. – nd. 7:00 – 19:00

Godziny pracy biura:

poniedziałek – nieczynne
wt.-pt 12:00-16:00
sob. 9:00 – 17:00
nd. – nieczynne