Studenci

STUDENCI


Karnet studencki to karnet 4 jazd do wykorzystania przez 30 dni od daty zakupu. Zniżka dla studentów i pracowników uczelni ( podczas pierwszych zajęć konieczne jest okazanie aktywnej legitymacji) to 33% w tygodniu i 41% w weekend. Promocja nie obejmuje lonży, jazd indywidualnych oraz jazd tematycznych.  Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia. Więcej informacji w zakładce zapisy on-line.

Dostępne karnety :

  1. Karnet studenci i pracownicy uczelni 200zł (4x50zł )

Karnet uprawnia do jazd od wtorku do piątku.

Już niedługo pojawi się także karnet rajdowy który także będzie objęty zniżką dla studentów i pracowników uczelni 🙂

Jazdy są do realizacji w czasie danego karnetu, odbywają się od wtorku do niedzieli o godz. określonych w grafiku.  Należy wcześniej zapisać się na konkretny termin, określając przy tym swój stopień zaawansowania ( są grupy dla osób początkujących i grupy dla osób zaawansowanych, na każdą godzinę jest z góry określony poziom). Zajęcia odbywają się na ujeżdżalni i w terenie ( w okolicy łąki i las) Każda lekcja trwa 30min lub 20 min czyszczenia i siodłania konia oraz 60min jazda konna. Prosimy o przyjście 15 minut wcześniej przed planowym rozpoczęciem zajęć aby mieć czas na przebranie się i dopasowanie toczka.

Obowiązuje strój przystosowany do jazdy konnej : długie spodnie bez sztywnych szwów ( mogą być dresy) , kryte buty bez trapera o płaskiej podeszwie i bez wystających elementów ( sprzączek, języków), bacik ( palcat) oraz ochrona głowy w postaci toczka lub kasku (kaski można wypożyczyć w stajni) .

Dojazd kolejką WKD , należy wysiąść na trzecim przystanku za Pruszkowem w Kaniach Helenowskich.

Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty wakacyjnej – organizujemy dwutygodniowe obozy konne na Mazurach, w miejscowości Dziubiele Małe – 10 km od Mikołajek . W programie jest oczywiście jazda konna, a także woltyżerka, łucznictwo, strzelnica pneumatyczna, spływ kajakowy po Krutyni, ogniska, kąpiele w jeziorze Śniardwy . Zapewniamy program, zakwaterowanie, wyżywienie i ubezpieczenie.“Konie potrafią czytać z ludzi jak z książki”

-Nieznany