Studenci

STUDENCI


Karnet studencki i dla pracowników uczelni to karnet 4 jazd do wykorzystania przez 30 dni od daty zakupu. Zniżka dla studentów i pracowników uczelni ( podczas pierwszych zajęć konieczne jest okazanie aktywnej legitymacji) to 33% w tygodniu i 41% w weekend. Promocja nie obejmuje lonży, jazd indywidualnych oraz jazd tematycznych, ale dla poczatkujących jeźdźców możliwa jest pierwsza (bezpłatna) lonża do wykorzystania po zakupie karnetu dla studentów i pracowników uczelni. Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia. Więcej informacji w zakładce “zapisy na zajęcia”.

Dostępne karnety :

  1. Karnet studenci i pracownicy uczelni 200zł (4x50zł )

Karnet uprawnia do jazd od wtorku do niedzieli.

dalsze promocje dla studentów :

Jazdy są do realizacji w czasie danego karnetu, odbywają się od wtorku do niedzieli o godz. określonych w grafiku.  Należy wcześniej zapisać się na konkretny termin, określając przy tym swój stopień zaawansowania ( są grupy dla osób początkujących i grupy dla osób zaawansowanych, na każdą godzinę jest z góry określony poziom). Zajęcia odbywają się na ujeżdżalni i w terenie ( w okolicy łąki i las) Każda lekcja trwa 30min lub 20 min czyszczenia i siodłania konia oraz 60min jazda konna. Prosimy o przyjście 15 minut wcześniej przed planowym rozpoczęciem zajęć aby mieć czas na przebranie się i dopasowanie toczka.

Obowiązuje strój przystosowany do jazdy konnej : długie spodnie bez sztywnych szwów ( mogą być dresy) , kryte buty bez trapera o płaskiej podeszwie i bez wystających elementów ( sprzączek, języków), bacik ( palcat) oraz ochrona głowy w postaci toczka lub kasku (kaski można wypożyczyć w stajni) .

Dojazd kolejką WKD , należy wysiąść na trzecim przystanku za Pruszkowem w Kaniach Helenowskich.

Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty wakacyjnej – organizujemy dwutygodniowe obozy konne na Mazurach, w miejscowości Dziubiele Małe – 10 km od Mikołajek . W programie jest oczywiście jazda konna, a także woltyżerka, łucznictwo, strzelnica pneumatyczna, spływ kajakowy po Krutyni, ogniska, kąpiele w jeziorze Śniardwy . Zapewniamy program, zakwaterowanie, wyżywienie i ubezpieczenie.“Konie potrafią czytać z ludzi jak z książki”

-Nieznany

Siedziba

UKS SJK PATATAJ
ul. Krótka 9
05-805 Kanie

Kontakt

tel. +48 518 444 204
e-mail patataj@patataj.com

Godziny pracy stajni:

poniedziałek – nieczynne
wt.-pt 13:00-22:00
sob. – nd. 7:00 – 19:00

Godziny pracy biura:

poniedziałek – nieczynne
wt.-pt 12:00-16:00
sob. 9:00 – 17:00
nd. – nieczynne