Na terenie

NA TERENIE

STAJNIA:

Jest duża przestronna, zapewnia doskonałe warunki dla mieszkających tu koni. Wewnątrz znajduje się osiemnaście dużych (18 m2) i dziesięć małych (9 m2) boksów dla koni, biegalnia dla kucyków, boks weterynaryjny, siodlarnia, szatnia dla jeźdźców, toalety. Wszystkie boksy wyposażone są w poidła automatyczne, żłoby i paśniki. Prosto ze stajni, systemem korytarzy, konie wypuszczane są bezpośrednio na ogrodzone padoki.

UJEŻDŻALNIE:

Ośrodek jest wyposażony w trzy ujeżdżalnie o wymiarach 37 x 96 , 24 x 40 i kucykową 20 x 12 m. Dwa ringi do lonżowania koni i kucyków, ogrodzone zielone padoki, cross z przeszkodami terenowymi oraz korytarz do treningu koni o szerokości ośmiu metrów wkomponowany w dużą ujeżdżalnię obejmujący czworobok ujeżdżeniowy.

KARCZMA:

Znajduje się na terenie ośrodka razem z zacisznym tarasem z widokiem na las i łąki. Można tu wypić dobrą kawę lub herbatę, jak również zamówić coś do zjedzenia na zimno lub na ciepło. Kawiarnia dysponuje przytulnym pomieszczeniem o ciekawym wystroju, gdzie zwłaszcza zimą można ogrzać się przy kominku. Latem na tarasie czynny jest grill. Organizujemy tu imprezy jeździeckie oraz inne imprezy okolicznościowe z konkursami i tańcami, np: Hubertus, Andrzejki, Wigilia, Sylwester, Bal Country, Walentynki, wieczory “śpiewankowe”, Zimowe Wieczory Country – cykl koncertów najlepszych polskich muzyków country, itp. Często przygotowujemy przyjęcia zamawiane przez indywidualnych gości, gdzie program i charakter imprezy ustalany jest każdorazowo z zamawiającym. [więcej]

PLAC ZABAW DLA DZIECI:

To rozległy teren sąsiadujący z ujeżdżalnią, gdzie wbudowane są w formie ścieżki zdrowia, wykonane z drewnianych bali, przyrządy do ćwiczeń np: równoważnia, liny do wspinania, drążki do podciągania, itp. Oprócz tego zamontowano tu huśtawki dla małych i dużych dzieci, a dla maluchów jest piaskownica. Można rozegrać mecz w piłkę siatkową lub w ping – ponga. Na imprezach otwartych wszyscy chętni mogą spróbować swoich umiejętności na torze łuczniczym.


Jak dotąd, ani jednemu źdźbłu trawy nie udało się uciec przed koniem.

– Monty Roberts

Siedziba

UKS SJK PATATAJ
ul. Krótka 9
05-805 Kanie

Kontakt

tel. +48 518 444 204
e-mail patataj@patataj.com

Godziny pracy stajni:

poniedziałek – nieczynne
wt.-pt 13:00-22:00
sob. – nd. 7:00 – 19:00

Godziny pracy biura:

poniedziałek – nieczynne
wt.-pt 12:00-16:00
sob. 9:00 – 17:00
nd. – nieczynne