WSJ Strefa Rodzica

strefa rodzica – wsj

Szkolenia są tygodniowe (od poniedziałku do piątku)
w godzinach 9:00-16:00
Zajęcia odbywają się w czasie wakacji czerwiec – lipiec – sierpień

PROMOCJE : 

Zmiany w umowie i wysokości opłat dotyczące promocji są wprowadzane ręcznie przez pracownika biura!

-5% PRZY ZAPISIE DWÓCH OSÓB W TYM SAMYM TERMINIE :

informacje jak skorzystać z promocji znajdują się poniżej w FAQ(często zadawane pytania)


CENNIK :

Płatność za szkolenie dokonywana jest w II ratach.
Aby zarezerwować miejsce konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 50%
Płatność on-line jest możliwa przez system PayU tuż po dokonaniu rezerwacji lub link znajdujący się w mailu przesłanym tuż po dokonaniu rezerwacji.

  • Jeden termin szkolenia – 900zł
  • jeden dzień szkolenia – 300 zł
  • dopłata 1h (przedłużenie pobytu ponad wyznaczony czas 9:00-16:00) – 30 zł

Dane do przelewu :

Numer konta : 74 1600 1417 1749 5743 5000 0001 ( BNP Paribas)

Dane odbiorcy : UKS SJK PATATAJ

Adres : ul. Krótka 9 05-805 Kanie


Warunki uczestnictwa ( tutaj klik)


FAQ (często zadawane pytania)

Jak działa promocja 5%

Podczas zgłoszenia pierwszego dziecka, w wyznaczonym miejscu oznaczonym daną promocją podajemy imię i nazwisko następnego dziecka. Po zakończeniu rejestracji pierwszego dziecka, dokonujemy zgłoszenia następnego dziecka na obóz lub kolonię.
Po opłaceniu zaliczki za pierwsze dziecko, pracownik biura obniży II ratę obu zapisanych osób o 5% i prześle poprawioną umowę (uwzględniającą obniżoną kwotę za wyjazd/szkolenie) na mail. W przypadku rezygnacji z wyjazdu jednego z dzieci, promocja na kolejne dziecko zostaje automatycznie anulowana. Uwaga! Zniżka jest anulowana w sytuacji zmiany terminu wyjazdu jednego z dzieci na inny turnus. Do promocji niezbędne jest zapisanie min. dwojga rodzeństwa na ten sam termin.

Czy otrzymam fakturę za WSJ?

Tak, faktura zostanie wystawiona przez naszego pracownika i przesłana na maila podanego w zgłoszeniu. Bardzo prosimy o sprawdzenie folderu spam. Faktura zostanie wystawiona na dane podane w zgłoszeniu. Jeśli życzą sobie Państwo aby na fakturze były inne dane, prosimy o przesłanie zgłoszenia do działu księgowości ( tutaj) tuż po wpłacie I raty za szkolenie.

Jak można przedłużyć zajęcia (chcę wcześniej przywieźć lub odebrać dziecko)

O chęci przedłużenia zajęć należy poinformować Kierownika szkolenia. Opłatę 30zł za 1h należy dokonać na nasze konto ( podane na tej stronie) przed faktycznym przedłużeniem.

Co powinno zabrać ze sobą dziecko?

strój do jazdy konnej, obowiązkowy kask (jeździecki), dla skaczących przez przeszkody wskazana kamizelka ochronna, bacik (palcat), długie spodnie bez sztywnych szwów (dresowe, legginsy), kryte buty bez wystających elementów (kalosze, sznurowane adidasy),strój przeciwdeszczowy, buty turystyczne, podpisany bidon, ubranie na zmianę ( spodnie, bluza itp.), dobry humor, niewskazane zabieranie tabletów, laptopów, gier elektronicznych.

Czy dzieci mogą być w tej samej grupie?

Pierwszego dnia Szkolenia, uczestnicy przypisywani są do grup wg. zaawansowania jeździeckiego i wzrostu ( konie / kuce ) jeśli dzieci mają podobne umiejętności jeździeckie i podobny wzrost, bardzo możliwe, że będą razem w grupie. W innym przypadku, prosimy o kontakt Kierownikiem Szkolenia w celu najlepszego dopasowania grupy do potrzeb uczestników.

Czy przekazywać dzieciom jakieś pieniądze?

W Barze będzie możliwość zakupu słodyczy itp. Można “otworzyć rachunek” w barze, aby dziecko mogło do danej kwoty kupować słodycze. Prosimy aby dzieci nie miały ze sobą gotówki, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji jeśli pieniądze się zgubią.

Czy w szkoleniu może brać udział ktoś kto nie miał styczności z końmi?

Oczywiście 🙂 W szkoleniu mogą brać wszystkie dzieci zainteresowane jazdą konną, nawet te, które nigdy nie miały styczności z końmi.

Czy można zarezerwować 1 dzień?

Tak, jest możliwość rezerwacji jednego dnia. Jest to dobry sposób na sprawdzenie jak dziecko czuje się przy koniach i czy dziecko poradzi sobie w nowym otoczeniu. Aby dokonać rezerwacji jednego dnia należy na górze tej strony kliknąć “rezerwacja miejsca” a następnie kliknąć “rezerwacja pojedynczego dnia”.

Jak będziemy informowani o szkoleniu na które się zapisaliśmy?

Wszystkie informacje są przekazywane drogą mailową. Przy zakończeniu zgłoszenia zostaje wysłany mail z informacją o dokonaniu rezerwacji, linkiem do płatności I raty i wszystkimi potrzebnymi dokumentami koniecznymi do pełnego zgłoszenia dziecka na Szkolenie.
Tuż przed wyjazdem zostanie przesłany mail przypominający o rozpoczęciu Szkolenia oraz co trzeba ze sobą zabrać. Zostaną też przesłane smsy w celu przypomnienia sprawdzenia skrzynki mailowej. Przed terminem każdej płatności zostanie wysłany automatyczny mail z systemu przypominający o dokonaniu płatności. Uwaga! prosimy o sprawdzenie folderu spam i prosimy o dodanie adresu mailowego Klubu do zaufanych. Dzięki temu wiadomości będą trafiały od razu do skrzynki odbiorczej 🙂