Rejestracja – instrukcja

Witaj 🙂

Poniżej znajduje się instrukcja obsługi ze zdjęciami, która pomoże Ci przejść przez proces rejestracji.

  1. Po kliknięciu na głównej stronie (www.patataj.com) przycisku “ZAPISY NA JAZDY” przekieruje Cię na strony podczas których udzielisz nam odpowiedzi czy chodzi o rejestrację Twoją czy Twojego dziecka. Następnie przekieruje Cię na stronę rejestracji.
  2. Wybierz pierwszą opcje dostępną do wyboru o nazwie “REJESTRACJA NA CZŁONKA KLUBU”

3. Następnie przejdź na dół strony i kliknij “dalej”

4. Przekieruje Cię na stronę gdzie trzeba wypełnić dane osobowe. Pamiętaj, że muszą to być dane osoby która będzie jeździła konno! Nasze jazdy mają zawarte w sobie ubezpieczenie i dlatego bardzo ważne jest aby dane na profilu były danymi osoby, która faktycznie jeździ konno.

5. Wprowadź swoje dane / dane osoby która będzie jeździła konno ( przy rejestracji dziecka należy podać adres dziecka i dane kontaktowe rodzica

6. Zaakceptuj potrzebne zgody

7. Jeśli chcesz fakturę na firmę uzupełnij dane firmy. W przeciwnym wypadku nie uzupełniaj danego okienka, faktury będą wystawiane automatycznie na osobę fizyczną podaną przy rejestracji.

8. Przekieruje Cię na stronę “członkostwo” gdzie widać wszystkie karnety, zapłacone i do opłacenia. Rejestracja jest “ważna” 1 dzień. Nie oznacza to, że po 1 dniu członkostwo w klubie jest anulowane. Jest to tylko oznaczenie na potrzeby działania systemu. Jeśli będziesz chciał/ła by członkostwo zostało cofnięte, konieczne jest wysłanie odpowiedniego zgłoszenia na naszego maila patataj@patataj.com

9. Teraz już możesz przejść do “grafiku zajęć” /”kalendarza zajęć” i zapisać się na zajęcia jednorazowe lub przejść do zakładki “kup karnet” i zakupić karnet na jazdy a następnie przejść do kalendarza zajęć i zapisać się na zajęcia.


“Galop to chód, który koń wybiera wracając do stajni “.

– Nieznany

Siedziba

UKS SJK PATATAJ
ul. Krótka 9
05-805 Kanie

Kontakt

tel. +48 518 444 204
e-mail patataj@patataj.com

Godziny pracy stajni:

poniedziałek – nieczynne
wt.-pt 13:00-22:00
sob. – nd. 7:00 – 19:00

Godziny pracy biura:

poniedziałek – nieczynne
wt.-pt 12:00-16:00
sob. 9:00 – 17:00
nd. – nieczynne