Zakup karnetu – instrukcja

Zakup karnetu :

  1. Przejdź do zakładki ” KUP KARNET”
  2. Wybierz datę rozpoczęcia karnetu ( bardzo ważne jeśli wybierasz “jazdę indywidualną” lub chcesz by karnet rozpoczął się w danym terminie ( np. po zaplanowanym wyjeździe, świętach itp. )

3. Wybierz karnet który Cię interesuje ( wybrany karnet powinien zaświecić się na żółto)

4. przejdź na dół strony i wybierz “dalej”

5. Potwierdź dane osoby której ma dotyczyć karnet ( bardzo ważne jeśli do profilu jest podpiętych więcej niż jedna osoba ). W polu “Twoje dane” wybierz “zmień” i ustaw osobę której ma dotyczyć płatność lub karnet.

6. Po zatwierdzeniu oświadczeń i kliknięciu “kup i zapłać” przekieruje Cię na stronę płatności Przelewy24

7. Po zapłaceniu karnetu przekieruje Cię na stronę ” członkostwo” i wyświetli karnety aktywne i te które wymagają jeszcze opłacenia. Przy profilach na których jest więcej niż 1 osoba, należy wybrać osobę której ma dotyczyć widok.

8. Po wybraniu widoku pojawi się karnet który wybraliśmy. Jest tam widoczna ilość jazd do wykorzystania i data ważności. Jeśli na naszym profilu nie wyświetli się taka “karta” z karnetem, oznacza to, że nie posiadamy aktywnego karnetu.

9. Wszystkie płatności za karnety są widoczne na dole strony “członkostwo”. Można tam także pobrać faktury wystawione za zakupione jazdy. Jeśli jakiś karnet nie został opłacony od razu podczas zamówienia, można to dokończyć płatność klikając “zapłać”. Nieopłacone karnety będą anulowane.

10. Rezerwacje na jazdę dokonane bez opłaty jednorazowej lub aktywnego karnetu w czasie zapisu będą automatycznie usuwane przez system, dlatego jeśli docelowo planują Państwo zakup karnetu prosimy aby najpierw zakupić karnet a dopiero potem dokonywać rezerwacji na zajęcia 🙂


“Strzeż się konia z poczuciem humoru”

? Nieznany

Siedziba

UKS SJK PATATAJ
ul. Krótka 9
05-805 Kanie

Kontakt

tel. +48 518 444 204
e-mail patataj@patataj.com

Godziny pracy stajni:

poniedziałek – nieczynne
wt.-pt 13:00-22:00
sob. – nd. 7:00 – 19:00

Godziny pracy biura:

poniedziałek – nieczynne
wt.-pt 12:00-16:00
sob. 9:00 – 17:00
nd. – nieczynne