Warunki uczestnictwa “Desant”

Program i warunki uczestnictwa w obozie jeździeckim

Lokalizacja i zakwaterowanie :

Domki letniskowe 4-6 osobowe z łazienkami, łóżka piętrowe. Domki są w klimacie PRL, są wyremontowane, ale wiekowe, posiadają swój własny specyficzny nastrój. Konieczne jest zabranie swoich śpiworów, prześcieradeł i jaśka-poduszki do spania. Uczestnicy obozu samodzielnie dbają o czystość w swoich domkach i wokół nich. Do dyspozycji uczestników jest plac zabaw, sala zabaw.
Warunki zakwaterowania zbliżone do warunków panujących w schroniskach górskich.
Wszyscy uczestnicy obozu samodzielnie sprzątają i dbają o czystość w swoich domkach i wokół nich.
Port Tortuga (Dziubiele 28, 12-250 Orzysz) położony na malowniczych wzgórzach północnego brzegu jeziora Śniardwy , wśród lasów i łąk, 10 km od Mikołajek i 18 km od Orzysza.


Informujemy, że miejsce przeznaczone jest dla miłośników natury, a piękne okoliczności przyrody niosą ze sobą mniej lubiane komary, muchy, pająki itp. prosimy mieć to na uwadze podejmując decyzję o udziale w obozie.

 1. Transport własny
 2. PROGRAM OBOZU JEŹDZIECKIEGO
  Jazda konna – Jazda konna to podstawa naszych obozów . Podczas rezerwacji pobytu można wybrać opcję z jazdami lub bez. Możliwe jest dokupienie jazd podczas trwania obozu. W zależności od realizowanego programu kursanci jeżdżą na ujeżdżalni lub w terenie.
  Wachty stajenne – W dniu wachty stajennej, wybrane osoby wraz z instruktorem pełnią dyżur w stajni i są odpowiedzialni za nakarmienie, posprzątanie w boksach, wyprowadzanie koni na padok itp.
  Pławienie koni – Jest to jedna z największych atrakcji naszych obozów. Dzięki temu, że jezioro Śniardwy jest dosyć płytkie, konie chętnie wchodzą do wody, pływają, biegają i bawią się. (poza programem)
  Program dodatkowy – Zawiera w sobie dodatkowe atrakcje, które odbywają się pomiędzy jazdami konnymi:
  Zajęcia sportowe i biegi przełajowe, wyjścia krajobrazowe
  Kąpiele w jeziorze Śniardwy
  Ogniska i śpiewanki
  Podchody i gry terenowe
  Wycieczki fakultatywne (płatne osobno) : Wilczy Szaniec, św. Lipka, Koncerty w Mikołajkach, stado ogierów Kętrzyn, Tropikana i wiele innych.
  Obóz jest prowadzony w charakterze koleżeńskim i możliwe jest także zarezerwowanie miejsca, bez udziału w programie. np. jeśli ktoś przyjedzie tylko łowić ryby lub wziąć udział w naszych ogniskach i śpiewankach. Bez spiny i na luzie 😉
 3. Zwroty w przypadku rezygnacji z wyjazdu:
  Przysługuje Państwu prawo do odstąpienia od niniejszej umowy i zwrotu kosztów, w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia rezerwacji, bez podania przyczyny. Jeśli usługa o której jest mowa w umowie zostanie rozpoczęta przed upływem ww. 14 dni, utracą Państwo prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży usługi i zwrotu kosztów. Prawo do odstąpienia nie przysługuje również w odniesieniu do umów wskazanych w art. 38 ustawy o prawach konsumentów z dnia 30.05.2014r (?USTAWA?). Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy sprzedaży usługi, należy poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od ww. umowy w drodze oświadczenia mailowo. W przypadku odstąpienia od umowy po wpłacie środków na konto Klubu pobierana jest opłata organizacyjna w wysokości 100zł. Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów zawarte są w Regulaminie UKS SJK PATATAJ udostępnionym na stronie www.patataj.com
 4. Należy zabrać ze sobą: naczynia harcerskie lub turystyczne : menażka ( lub talerze na pierwsze i drugie danie ), niezbędnik ( sztućce ) oraz kubek, śpiwór, jasiek, prześcieradło, latarka, strój do jazdy konnej ? obowiązkowy kask (jeździecki), dla skaczących przez przeszkody wskazana kamizelka ochronna, bacik (palcat), długie spodnie bez sztywnych szwów (dresowe, legginsy), kryte buty bez wystających elementów (kalosze, sznurowane adidasy), strój kąpielowy (buty ochronne wodne ), strój przeciwdeszczowy, buty turystyczne, ew. instrument i dobry humor.
 5. Osoby bez rejestracji członka klubu w systemie zapisów on-line na naszej stronie www.patataj.com nie mogą brać udziału w obozie!
 6. Rezerwując miejsce na obozie przyjmuje się do wiadomości, że:
  a) Uczestnik obozu zobowiązany jest stosować się do wszystkich regulaminów obowiązujących na obozie oraz poleceń kadry, w tym kierownika i instruktorów. Ze względu na zajęcia z końmi obowiązuje bezwzględne i natychmiastowe wypełnianie poleceń kadry
  b) Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenia lub zaginięcia wartościowych przedmiotów, które uczestnicy zabierają ze sobą na wyjazd (np. telefon komórkowy, aparat fotograficzny)
  c) Organizator nie ponosi odpowiedzialności za dzieci i młodzież przebywającą na terenie obozu. Za wszystkie osoby niepełnoletnie ponoszą odpowiedzialność rodzice lub prawni opiekunowie. Uczestników obowiązuje bezwzględny zakaz posiadania, spożywania i narkotyków oraz środków odurzających. Palenie tytoniu jest możliwe tylko poza terenem bazy lub przy ognisku. Zakazane jest palenie w domkach oraz na terenie stajni.
  d) Rodzice (opiekunowie) są odpowiedzialni materialnie za szkody wyrządzone przez dziecko i z tego tytułu przyjmują na siebie pełną odpowiedzialność cywilnoprawną.
  e) W przypadku drastycznego naruszenia regulaminu lub rażącego postępowania Uczestnika, może zostać podjęta decyzja o usunięciu go z obozu i odwiezieniu do domu na koszt rodziców (opiekunów).

  g) Jazda konna jest sportem wyczynowym i rodzic/opiekun prawny jest w pełni świadomy zagrożeń jakie niesie za sobą ten sport. Ubezpieczenie obozowe obejmuje NNW. Wszelkie zwroty leczenia schorzeń i urazów itp. nabytych podczas obozu ponosi ubezpieczyciel
 7. Niniejszym rodzic/ opiekun prawny wyraża zgodę na udział w obozie, w szczególności na branie czynnego udziału w takich zajęciach sportowych jak m.in.: jazda konna, gimnastyka, pływanie itp.
 8. W przypadku podejrzenia spożywania narkotyków lub środków odurzających uczestnik wyraża zgodę na badanie testami narkotykowymi.
 9. Uczestnik oświadcza, że zapoznał/a się z wszystkimi informacjami zawartymi w umowie-zgłoszeniu i wyraża zgodę na uczestnictwo w obozie, organizowanym przez UKS SJK PA TA TAJ, łącznie z jazdami konnymi oraz zapoznał/a się i akceptuje regulamin UKS SJK PATATAJ. Wyraża zgodę na umieszczenie danych osobowych swoich i swojego dziecka w bazie danych UKS SJK PATATAJ z siedzibą w Kaniach ul. Krótka 9 z przeznaczeniem do wykorzystania ich wyłącznie w celach realizacji tej umowy, marketingowych, związanych z działalnością tego klubu, oraz na ich przetwarzanie zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
 10. Uczestnik oświadcza, że zapoznał/a się z ofertą obozu, umową zgłoszenia, warunkami uczestnictwa oraz regulaminem Klubu i jest świadomy/a warunków panujących na obozie, świadomie je akceptuje i decyduje się na obóz.
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do ewentualnego odwołania obozów z powodów przepisów urzędowych.
 12. Akceptacją umowy jest opłacenie obozu w części lub całości.
 13. Sposób płatności : Opłaty za wyjazd określony niniejszą umową należy dokonać :
  a) poprzez link do płatności wygenerowany i przesłany na Państwa mail po dokonaniu rezerwacji
  b) na konto bankowe UKS SJK PATATAJ, podawane przez pracownika biura UKS SJK PATATAJ na prośbę osoby rezerwującej wyjazd
  c)gotówką w biurze UKS SJK PATATAJ Kanie ul. Krótka 9 .
  Inne płatności, na konta innych firm, osób, nieokreślonych niniejszą umową nie będą honorowane. Także wpłata poprzez zwykły przelew (nie płatność elektroniczna z linku) na konto skopiowane z linku do płatności nie będzie honorowana, ponieważ jest to wpłata na konto firmy PayU i wpłata ta nie jest w żaden sposób związana w wyjazdem organizowanym przez UKS SJK PATATAJ.
  W razie wątpliwości prosimy o kontakt z biurem pod adresem biuro@patataj.com lub rezerwacje@patataj.comSiedziba

UKS SJK PATATAJ
ul. Krótka 9
05-805 Kanie

Kontakt

tel. +48 518 444 204
e-mail patataj@patataj.com

Godziny pracy stajni:

poniedziałek – nieczynne
wt.-pt 13:00-22:00
sob. – nd. 7:00 – 19:00

Godziny pracy biura:

poniedziałek – nieczynne
wt.-pt 12:00-16:00
sob. 9:00 – 17:00
nd. – nieczynne