Aktualności – Blog

Nowa Odsłona

17.05.2022 Biuro nieczynne

Z powodów technicznych w dniu dzisiejszym biuro jest nieczynne. W razie pytań lub problemów prosimy o kontakt z obsługą techniczną pod adresem patatajrezerwacje@gmail.com Najmocniej przepraszamy za utrudnienia. JAZDY ODBYWAJĄ SIĘ BEZ ZMIAN 🙂

Wschód słońca 🙂

” Słońce nad stadninąW końską grzywę chowa twarz.Wstęgą nad łąkamiJeszcze się unosi mgła.Stoją napięteJak strzała, gdy drży,Nim cięciwy świstZnów do lotu ją poderwie. Konie, dumne konieZasłuchane w szumy traw.Lekkie i swobodneJak na czystym niebie ptak.Kiedy tak patrzę –Do biegu się rwą.Chciałbym uciec stąd,Chciałbym gnać za swą tęsknotą Tam, gdzie lśni horyzont,Drga niebieską liniąWprost w otwarteContinue reading “Wschód słońca :)”

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

UKS SJK PATATAJ

O nas:

Jesteśmy Klubem Sportowym działającym na terenie województwa Mazowieckiego. Dla członków naszego klubu organizujemy zajęcia jazdy konnej, hipoterapii, woltyżerki oraz obozy i kolonie jeździeckie. W naszym programie znajdują się także szkolenia (zima, lato) dla dzieci, młodzieży i dorosłych, kursy instruktorskie, imprezy, kuligi i wiele innych.

Chcesz nam pomóc w usprawnieniu działania stajni?
Może chcesz nam zwrócić na coś uwagę?
Wydarzyło się w naszej stajni coś co Ci się nie podobało?
A może chcesz się podzielić tym co było fajne i Ci się spodobało w naszym ośrodku lub podczas naszych zajęć?


“Ł»ycie jest rumakiem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca”.

— Iason Evangelu