KARNET STUDENCKI – PATATAJ

Karnet studencki PATATAJ : Jazda w karnecie tylko 50zł ! – > Od 01.02.2022r. rusza nowy karnet dla Wszystkich studentów i pracowników uczelni wyższych! Zapraszamy. Podczas pierwszych zajęć poprosimy o dokument potwierdzający przynależność do uczelni. Można uprzedzić naszą prośbę wysyłając skan/zdjęcie legitymacji na patatajrezerwacje@gmail.com : )


– Karnet umożliwia jazdę od wtorku do niedzieli.
– Ważność jednego karnetu studenckiego PATATAJ to 30 dni od daty zakupu.
– ilość jazd = 4
– jazdy w których obowiązuje karnet studencki PATATAJ : gr.1, gr.2, gr.3 ; gr.1 weekend, gr.2 weekend, gr.3 weekend
– zajęcia dla poczatkujących i zaawansowanych

Karnet studencki PATATAJ można kupić tutaj

Dla osób nie jeżdżących jeszcze konno oferujemy jedną DARMOWĄ jazdę “lonża”.
Jest to nauka od podstaw. Aby skorzystać z tej promocji wystarczy po wykupieniu karnetu “studenci i pracownicy uczelni” wysłać do nas zgłoszenie na patatajrezerwacje@gmail.com podając termin w którym chce się obyć lonżę 🙂

Zajęcia odbywają się cały rok od wtorku do niedzieli

Zobacz nas na FB

Szkoła Jazdy Konnej od wielu lat zrzesza dzieci, młodzież, dorosłych w tym wielu studentów. Jazda konna jest sportem dla wszystkich. Nieopisane są chwile kiedy wyjeżdżasz w teren i wiatr muska Ci twarz. Twój Towarzysz i przyjaciel parska cicho ze szczęścia czując to samo na swoim pysku. Czuje wolność zapowiadającą podróż do lasu, na łąkę, do rzeczki ( Mrówki 🙂 ) . On także się cieszy z tej wyprawy. Przeżywa ją razem z Tobą.
Konie stworzone są do ruchu. Dzięki niemu czują, że żyją. Czują wolność i radość. Poczuj to razem z nimi. Poczuj na swoim policzku ciepło końskiej sierści, kiedy zmęczony po jeździe wtulisz twarz w szyję swojego wierzchowca. Zobacz głębię oceanu skrywaną w jego oczach. Zobacz jakie pokłady dobra, honoru i szacunku są w tych ciepłych i głębokich oczach. Takie są właśnie konie. Poznaj je razem z nami. Pozwól nam pokazać Ci magiczny świat konia. Przeżyj z nami przygodę, którą będziesz chciał opowiadać wnukom i prawnukom.

Maki, Stokrotki i Bławatki,
Będą Się Mienić w Słońcu Kwiatki.
Trawa Zielona a Śnieg Biały,
Będą Wspomnieniem Przez Rok Cały.
Pęd Wiatru Czy Deszcz Ostry,
Pamiętaj, w Barze Ciepłe Tosty.
Po Jeździe Odpoczynek Na Tarasie,
Swoboda Radość w Każdym Czasie.
– Brat Furtian ZBH